Maritim Hotel Stuttgart

Seidenstraße 34, 70174 Stuttgart, Niemcy

  • Do 4 osób
  • Do 65 m²
  • Basen
  • Spa lub wellness

Goście oceniają Maritim Hotel Stuttgart na 8,2/10 (13 584 opinie). Do centrum jest stąd 1,06 km. Obiekt zapewnia gościom m.in. basen, restaurację oraz pobyt ze zwierzętami.

Maritim Hotel Stuttgart to hotel w centrum Stuttgartu. Położony jest w spokojnej części miasta.

Wyposażenie pokoi

W pokojach i apartamentach dostępne są telewizor z płaskim ekranem oraz sejf. Wybrane opcje mają także minibar, małą lodówkę i czajnik do kawy i herbaty. Część pokoi oferuje wannę lub prysznic, a pokoje rodzinne mają klimatyzację i część wypoczynkową. Jest też biurko.

Udogodnienia

Na miejscu dostępne są bezpłatne Wi-Fi i przewodowy dostęp do Internetu. Hotel oferuje 3 restauracje. Do dyspozycji są też kryty basen, spa, siłownia i sauna. Dostępna jest całodobowa recepcja. Jest przechowalnia bagażu. Obiekt zapewnia obsługę pokoju. Na miejscu działa stacja ładowania pojazdów elektrycznych.

Lokalizacja i dojazd

Stacja Stuttgart Stadtmitte znajduje się 800 m od obiektu. Stacja Stuttgart Feuersee jest oddalona o 1,2 km. Lotnisko Stuttgart leży 13 km od hotelu.

W pobliżu

  • Wilhelm Palais - 1,7 km
  • Osiedle Weissenhof - 3,1 km
  • Killesberg - 3,6 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~370 zł

Wybór pokoi

Pokój Jednoosobowy typu Classic

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • czajnik elektryczny

1 osoba28 m²prywatna łazienka

Maritim Hotel Stuttgart - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pływalnia
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Ważne informacje: Restauracja Maritim Alm jest zamknięta od soboty 23 grudnia 2023 roku do piątku 27 września 2024 roku.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Maritim Hotel Stuttgart”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Maritim Hotel Stuttgart oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Maritim Hotel Stuttgart” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Maritim Hotel Stuttgart ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Maritim Hotel Stuttgart oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Maritim Hotel Stuttgart”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Maritim Hotel Stuttgart ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Maritim Hotel Stuttgart ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Maritim Hotel Stuttgart na mapie: Stuttgart

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Maritim Hotel Stuttgart

Średnia ocena z 13 584 opinii na Booking.com to 8,2/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Belev 05 - 2026
8/10

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Śniadanie było znakomite, z dużym wyborem, a personel okazał się niezwykle pomocny i naprawdę fantastyczny. Pokoje oraz hotel jako całość prezentowały się całkiem dobrze, a piano bar był bardzo przyjemnym miejscem do odpoczynku, nawet z dziećmi.

ℹ) Opinie gości Maritim Hotel Stuttgart nie stanowią oceny serwisu topstuttgarthotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10