Park Inn by Radisson Stuttgart

Hauptstätter Strasse 147 / Kolbstrasse, 70178 Stuttgart, Niemcy

  • Do 3 osób
  • Do 23 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Spa lub wellness

Goście oceniają Park Inn by Radisson Stuttgart na 8,5/10 (5 100 opinii). Odległość od centrum wynosi 1,31 km. Na miejscu obiekt udostępnia m.in. pobyt ze zwierzętami, bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację.

Park Inn by Radisson Stuttgart to 4-gwiazdkowy hotel w Stuttgarcie.

Pokoje

Pokoje są dźwiękoszczelne. Każdy ma klimatyzację, biurko i łazienkę z prysznicem. W niektórych pokojach dostępny jest balkon.

Udogodnienia obiektu

Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi. Na najwyższym piętrze działa centrum fitness z sauną, salą relaksacyjną i siłownią. Restauracja Bocca Buona serwuje włoskie specjały, a bar podaje drinki i przekąski. Dostępna jest przechowalnia bagażu.

Położenie i dojazd

Dworzec Stuttgart Feuersee znajduje się 1,2 km od obiektu. Lotnisko w Stuttgarcie jest oddalone o 10 km.

Co zwiedzić w okolicy

  • Plac Zamkowy - 1,9 km
  • Nowy Zamek w Stuttgarcie - 2 km
  • Muzeum Linden - 2,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~404 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Standard

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • zestaw do kawy i herbaty

2 osoby19 m²prywatna łazienka

Park Inn by Radisson Stuttgart - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • restauracja
  • sprzątanie codzienne
  • przestronny taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

The Park Inn by Radisson, Stuttgart is a cashless hotel and only accepts card and contactless payments.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Park Inn by Radisson Stuttgart”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 06:00 do 12:00.

Czy Park Inn by Radisson Stuttgart oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Park Inn by Radisson Stuttgart” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Park Inn by Radisson Stuttgart oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Park Inn by Radisson Stuttgart”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Park Inn by Radisson Stuttgart ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Park Inn by Radisson Stuttgart ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Park Inn by Radisson Stuttgart?

Obiekt znajduje się w miejscowości Stuttgart.

Park Inn by Radisson Stuttgart na mapie: Stuttgart

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Park Inn by Radisson Stuttgart

Średnia ocena z 5 100 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Elke 07 - 2026
10/10

Komfortowy hotel w centrum, do którego chętnie wrócimy. Lokalizacja była bardzo dobra, pokój czysty, a po wejściu od razu czuć było przyjemny zapach. Śniadanie należało też do jednych z najlepszych, jakie jedliśmy w hotelu. Byliśmy naprawdę zadowoleni.

ℹ) Opinie gości Park Inn by Radisson Stuttgart nie stanowią oceny serwisu topstuttgarthotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10