Aparthotel Cosy

Aparthotel

Štutgart, Německo216 Neckarstraße, 70190

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 052 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 70 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 052 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O aparthotelu

Aparthotel Cosy v lokalitě Štutgart nabízí terasu a bar. Hosté mohou použít výtah. „Wilhelma“ je ve vzdálenosti 1,5 km od aparthotelu. K místu „Schweinemuseum“ je to 1,5 km.

Ve všech apartmá najdete kuchyň nebo kuchyňský kout, varnou desku, lednici a rychlovarnou konvici. Všechna mají vlastní koupelnu, fén a sprchu bez prahu. Nabízejí také trezor, televizi, sušičku a pračku. Některá mají také klimatizaci. Některá apartmá mají balkon nebo terasu a výhled na zahradu.

Ubytování nabízí parkování na místě. Wi-Fi je bezplatná a k dispozici je také úschovna zavazadel.

Vzdálenosti k vybraným místům

Staatliches Museum für Naturkunde Stuttgart930 m vzdušnou čarou
Cannstatter Volksfest1,9 km
Státní2,2 km
Porsche2,6 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento aparthotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPosteleBalkon nebo terasaKlimatizace
Apartmá Executive461 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovka-Ano
Dvoupodlažní apartmá470 m²Extra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovka-Ano
Apartmá Superior · 50 m²: Velká manželská postel (velikosti King)250 m²Velká manželská postel (velikosti King)Ano-
Apartmá Superior · 50 m²: Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)450 m²Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)Ano-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Přizpůsobte apartmá v ubytování Aparthotel Cosy počtu hostů, ložnicím a požadovanému vybavení. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Sušička
  • Vlastní koupelna
  • ručníky
  • fén

Apartmá Executive

▾

Dvoupodlažní apartmá

▾

Apartmá Superior · Velká manželská postel (velikosti King)

▾

Apartmá Superior · Rozkládací pohovka, Velká manželská postel (velikosti King)

▾

Aparthotel Cosy - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Úschova zavazadel

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Stuttgart Main Station“ od ubytování „Aparthotel Cosy“?

Železniční stanice „Stuttgart Main Station“ se nachází 1,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Manfred Rommel Airport Stuttgart“ od ubytování „Aparthotel Cosy“?

Manfred Rommel Airport Stuttgart se nachází 11,5 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 594 recenzí hostů je 8,8/10 . Přečtěte si recenze aparthotelu Aparthotel Cosy nebo přidejte vlastní.

Jinesh12 - 2025
10/10
★★★★★

Krátký pobyt přes Vánoce proběhl bez potíží. Potřebovali jsme vyměnit pokoj, protože pro dítě s handicapem bylo nutné využít výtah, a vše se vyřešilo naprosto hladce. Požádali jsme také o pozdější odhlášení a bylo nám vyhověno jako vstřícný bonus. S majitelem i personálem jsme byli opravdu spokojeni.

ℹ) Recenze Aparthotel Cosy nevyjadřují stanovisko topstuttgarthotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aparthotel Cosy - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 052 Kč
Typická cena
~2 995 Kč

Blízko typické ceny ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 47

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 052 Kč
Typická cena
~2 769 Kč

Toto ubytování je o 10 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s bezbariérovým přístupem a s barem: 22

Za podobnou cenu

~2 594 Kč – ~3 510 Kč

  • Porovnaná ubytování 61
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 3
  • S bazénem 1
  • Se snídaní 5

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Mono Design Apartments

9,6/10 ~3 128 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.